Stav krve o nás hodně vypovídá

Srdce nám pumpuje krev do celého těla. Ta je pak rozváděna cévami a přináší do orgánů kyslík a živiny, díky nimž pak orgány fungují. Naopak zase zpět odvádí odpadní látky a oxid uhličitý. Pokud dojde ke snížení průtoky krve, nastávají zdravotní problémy.

Máte večer oteklé nohy? Jsou vaše chodila oteklá, nárty nateklé a máte na kotnících stopy po ponožkách? To znamená, že máte vaskulární problém. Otok je doprovázen bolestmi svalů a křečemi, což jsou důsledky poškození průtoku a okysličení krve.

Nedostatečně prokrvené a cévy

Největší vnitřním orgán lidského těla jsou cévy. Pokud bychom vyndali a propojili všechny cévy v těle jednoho člověka, budou mít délku asi 100 tisíc kilometrů. Proto bychom cévami jediného člověka mohli omotat planetu 2,5krát. Cévy jsou odpovědné za 90 % vašeho zdraví.

Cévy nejsou jen trubičky, kterými prochází krev. Jsou jedinečným a komplikovaným orgánem a jakékoli jejich narušení způsobuje výskyt nemoci. Příčinou většiny problémů je nedostatečné prokrvení orgánů.

Srdce nám pumpuje krev do celého těla. Ta je pak rozváděna cévami a přináší do orgánů kyslík a živiny, díky nimž pak orgány fungují. Pokud se zpomalí průtok krve v cévách, dochází k hypoxii – nedostatečné okysličení tkání, na které není lidský metabolismus zvyklý.

Pokud nejsou cévy čisté a zdravé, vznikají zdravotní problémy:

 • Nedostatečně prokrvené cévy na nohou – křečové žíly, otoky, pocit těžkosti, zmrzlé nohy nebo naopak silné pocity pálení v chodidlech. Popraskané paty. Mizí ochrana před bakteriemi, objevuje se mykóza. Nehty jsou tvrdší a štěpí se.
 • Nedostatečně prokrvené cévy, které vyživují játra – jaterní steatóza. Když jíte tučné potraviny, máte v ústech hořkou chuť.
 • Nedostatečně prokrvené cévy, které vyživují klouby – chrupavka se vysouší. Klouby bolí, dostanete osteochondrózu, kýlu.
 • Nedostatečně prokrvené cévy ztrácejí svoji pružnost – objevují se hemoroidy.
 • Nedostatečně prokrvené cévy očí – zrak se zhoršuje. Vyvíjí se zákal. Červené oči svádíme na únavu, ale je to ve skutečnosti mikrohemoragie, popraskání menších kapilárních cév v očích.‍
 • Poruchy mozkového oběhu – závratě, hluk v uších a ztráta paměti. Stalo se vám někdy, že jste šli do kuchyně a zapomněli, co jste tam chtěli? Nebo neschopnost zapamatovat si slovo. To jsou příznaky zhoršování stavu mozkových cév.
 • Nedostatečně prokrvené cévy jsou hlavní příčinou hypertenze, vysokého krevního tlaku. Máte potíže s kolísáním krevního tlaku? Je váš krevní tlak vždy vysoký a musíte brát léky? Měli byste vědět, že vaše cévy jsou nedostatečně prokrvené (až 70 %). Proto i nejmenší stres, změna počasí, magnetická bouře okamžitě ovlivňují pohodu. Krevní tlak se zvyšuje, máte pocit, že vás někdo kladivem tluče do hlavy, bolí vás klouby.
 • Nedostatečné prokrvení cév způsobuje usazování vápenaté soli – vápenaté soli jsou chemické zbytky léčiv a doplňků stravy. Za 50 let se nahromadí asi 300 až 400 g. Největší množství vápenatých solí se hromadí v mozkových cévách. Vápenaté soli jsou nebezpečné svou krystalickou strukturou. Při zúžení cév způsobené stresem, fyzickou námahou nebo počasím, ostrý krystal může zlomit stěnu cévy. Roztržení mozkové cévy je tzv. hemoragická mrtvice.

Cévy jsou zásobou energie, proudí jimi život. Pokud je tato důležitá cesta, jakkoliv blokována, život se zastaví. Nedostatečně prokrvené, nebo ucpané cévy, znamenají vyhladovění všech orgánů.

Stav krve o nás hodně vypovídá

Krev se mění každý den, každou hodinu, každou minutu v závislosti na tom, kolik pijeme a co pijeme, jak a co jíme, jak trávíme, jak vstřebáváme, jakou máme mikroflóru, jestli bereme chemické léky, s kolika těžkými kovy přijdeme denně do styku, jakou kosmetiku používáme, jak a co dýcháme, jestli kouříme, jestli pijeme alkohol, jestli jsme vystaveni elektrosmogu, jestli žijeme ve výškové budově a máme minimální kontakt se zemí, jestli jsme ve stresu, kolik máme v sobě skrytých zánětů, jakou máme acidobazickou rovnováhu nebo nerovnováhu, jestli na nás někdo ošklivě křičí nebo na nás příjemně mluví atd…

To vše má na krev vliv. Divili byste se například, co to udělá s krvinkami pod mikroskopem, když okolo nich přejede tramvaj či trolejbus, nebo zazvoní mobilní telefon – krvinky se srazí a pokroutí se jim membrány.

Ruloformy a nezdravá krev

Ve zdravé krvi jsou na 1000 červených krvinek 1-3 bílé, destičky nejsou vidět, plazma je čistá (černá). Červené krvinky jsou kulaté, oddělené a stejně veliké. Pokud jsou oddělené, mohou vykonávat svou životadárnou práci celým svým povrchem. U většiny z nás tvoří červené krvinky shluky, kterým se říká ruloformy. Jsou způsobené nezdravým stravováním, stresem, kouřením a přemírou alkoholu. Ruloformy mohou být prvním signálem a příčinou mnoha budoucích nemocí.

Lidé, co pravidelně konzumují alkohol, nemají červené krvinky kulaté, ale ježaté jako ježovky. Říká se jim echinocyty. Lidé, co konzumují hodně cukru, zase mají na krvinkách bílé tečky a často i ostny. Znamená to, že ty krvinky jsou mykotické, jsou tvrdé a neprocházejí dobře drobnými kapilárkami (např. malá průchodnost krve v nohou způsobuje často nekrózu).

Pokud máte ruloformy v krvi, pak nastává snížená schopnost erytrocytů přenášet dýchací plyny – kyslík a oxid uhličitý a celkový neustálý pocit únavy a nemocnosti bez zjevných příčin.

Nezdravá krev – tvorba ruló a rychlá tvorba fibrinových vláken (spikulí) v krevní plazmě – příznaky: únava, špatná koncentrace, chladné ruce a nohy – špatný periferní oběh krve, vyšší viskozita krve a s tím spojené problémy – uzavírání kapilár, nižší prokysličení tkání – acidóza organizmu… – vyšší riziko vzniku trombózy, infarktu či mozkové mrtvice.

Paraziti v krvi

Paraziti denně napadají lidské tkáně a proteinové schránky nervů. Vajíčka parazitů jsou roznášena krví do všech orgánů po celém těle. Využívají tekutin v těle a náš imunitní systém je považuje za součást těla. Nákaza parazity se nezjistí okamžitě, zhoubné příznaky se mohou projevit až za několik let.

Paraziti se do nás dostanou skrze jídlo a vodu. Víc jak 50 % zdrojů vody a jídla je infikováno parazity. Organické jídlo (biopotraviny) nejsou správnou volbou, jsou kontaminovány hnojivy, obsahující zvířecí výkaly.

Mýdla, šampony a čistící prostředky obsahují benzen a propylacohol, který urychluje množení mikroskopických vajíček parazitů v našich tělech. Podle nedávného zjištění je přibližně 50 % dobytka infikována parazity. Vajíčka parazitů se roznáší vzduchem. Přenášejí je také naši domácí zvířecí mazlíčci. Existuje souvislost mezi onemocněním dítěte a domácími zvířaty.

Zvýšená spotřeba sladkostí a cukru způsobuje, že se paraziti množí v těle mnohem rychleji.

Je paradoxem, že lidé v Evropě odčervují své domácí mazlíčky minimálně jednou za rok, nejlépe jednou za půl roku. Ale lidé sami se neodčervují, domnívají se, že jsou imunní a zdraví.

 • Endo Limax Nana – parazit, který snižuje obsah vápníku v kostech a způsobuje artritidu.
 • Enatmoeba Histolytica se dstává do jater, plic a mozku.
 • Škrtavky – pronikají do plic a můžou být příčinou astmatu.
 • Měchovci – narušuje výstelku střeva a proniká do cév. Způsobuje snížení hemoglobinu. Pokud máte hemoglobin nižší jak 15 % je to problém, jste napadeni nemocí, která se nazývá „americký vrah“.
 • Motolice – může být příčinou diabetes. Parazit pronikne do slinivky břišní a může způsobit její selhání.
 • Psí hlísty – tasemnice. Pokud nejsou diagnostikovány, můžou být příčinou smrtelné infekce. Je prokázané, že majitelé psů mají častější výskyt srdečních chorob a infarktů.
 • Trichuriázy – tenkovlasec lidský. Červi mohou být příčinou všech problémů zažívacího traktu a žaludečních vředů. Projevuje se trávicími problémy, bolestmi břicha, průjmy, bolestmi hlavy a závratěmi.
 • Roupi – najdeme je v děloze, vulvě a vejcovodech. Jsou příčinou vaginálních infekcí.

V lidském těle můžeme najít parazity: Acanthocephala – 7 druhů; Nematoda – 38 druhů; Nematomorhha – 24 druhů; Platyhelminthes – 173 druhů; Digenea – 113 druhů; Eucestoda – 57 druhů; Turbellaria – 3 druhy. Celkem je to 342 druhů.

Paraziti produkují toxický odpad – čistý amoniak, který zatěžuje ledviny, játra a imunitní systém. Pokud je člověk zdravý, tělo se dokáže s parazity vyrovnat. Ale nemoc se může kdykoliv spustit, pokud je oslabeno nedostatečným prokrvením (okysličením) cév, stresem, dietou nebo znečištěním životního prostředí a používáním věcí denní spotřeby.

Jak si mohu zprůchodnit cévy a okysličit krev?

Pokud chcete žít normální život, vyčistěte a obnovte zdraví cév. Vyčistění cév vás zachrání od 90 % chronických onemocnění, z nichž některá jsou považovány za „nevyléčitelné“. Běžné vyšetření u lékaře zachytí pouhých 20 % parazitů. Celkem v nás přebývá a žije asi 1000 druhů. Běžným testem se přehlédne 80 % parazitů. Přibližně 85–95 % populace má parazity, ať už se cítíte zdraví, nebo nemocní. Paraziti jsou příčinou mnoha nemocí. Předpokládá se, že 50 % onemocnění rakovinou, astmatem, artritidou a srdečních potíží jsou způsobeny parazity.

Možností je se zbavit parazitů je několik, ale ne všechny jsou účinné:

 • Změna životního stylu a stravování – trvá to dlouho a výsledek je nejistý. Ne každý dokáže natrvalo změnit způsob života, na který byl zvyklý.
 • Bylinkové čaje a extrakty – krev vyčištěnou po bylinkovém čaji, to na kapce krve pod mikroskopem ani nepoznáte. Čaje je dobré používat jen jako podpůrný prostředek. Bylinkovým ani přírodními přípravky z krve nevyčistíte: Parazity; Silnou acidobazickou nerovnováhu; Mykózy; Těžké kovy a chemikálie; Barevné krystaly; Drepanidy a pteroharfy; Nebezpečné bakterie ze skrytých ložisek zánětu v těle (např. pod mrtvými zuby, v dutinách a močovém měchýři); Silné agregace červených krvinek; Agregace trombocytů.
 • Potravinové doplňky – usazování vápenatých solí se projeví za několik let ucpáváním cév.
 • Čistění krve mikroproudy – spolehlivá a ověřená metoda eliminace parazitů a ruloformů v krvi pomocí mikroproudů. Mikroproudy a magnetické pulsy produkované přístroji BG3 a MPG30 dokážou účinně vyčistit krev a lymfatické uzliny.

Je velmi obtížné zachytit výskyt parazitů v těle a není snadné je zlikvidovat. Odpovědí na tento problém může být moderní mikroproudová terapie.

Na závěr: Mýty o nadváze

Ucpané cévy znamenají vyhladovění všech orgánů. Nadváha má přímé spojení s cévami. Ucpané a nedostatečně okysličené cévy způsobují vyhladovění orgánů, neposkytují jim potřebné množství živin. Mozek odešle zprávu „Musíš jíst.“ A ten člověk jí. Ale orgány stále nedostávají potřebné množství živin kvůli nezdravým cévám. Mozek znovu signalizuje, že musíte jíst, a to se opakuje donekonečna.

Odtud pochází trvalý pocit, že musíte něco jíst, vaše chuť na sladkosti a tuková jídla – tělo potřebuje kalorie.

Lékaři informují své pacienty mylně: „Máte vysoký krevní tlak kvůli nadváze“, přitom zaměňují příčinu a následek. Hypertenze se neobjevuje z důvodu nadváhy, je to obráceně = vysoký krevní tlak způsobený nedostatečným prokrvením cév způsobuje nadváhu.

Zdraví není možné bez čistých cév. Proto si neustále opakujte: Pokud chci žít normální život, vyčistím si a obnovím zdraví cév. Vyčistění cév mě zachrání od 90 % chronických onemocnění, z nichž některá jsou považovány za „nevyléčitelné“.

Jiří Matějka

Přístroje BG3 a MPG30 od výrobce www.becktechnology.cz si můžete pořídit v našem e-shopu: http://wmmagazin.cz/eshop/21-multifunkcni-generator-bg3 a http://wmmagazin.cz/eshop/22-magneticky-pulser-mpg30.

 6,084 total views,  3 views today

You may also like...

Napsat komentář