Magnetická terapie pulsni magnetické pole

16_04-mpg30-pulser

Magnetický pulsní generátor MPG30

Novinka – Magnetický pulsní generátor MPG30. Nový přístroj, který produkuje magnetické pulsy. Přístroj byl navržen podle Dr. Becka. Magnetické impulsy přispívají k harmonizaci organizmu, zvyšují vitalitu a bioenergii. Magnetické pulsy pronikají 12 až 15 cm do organické a anorganické hmoty.

Popis zařízení →

Nové možnosti

S magnetickým pulserem MPG30 můžete provádět vlastní laboratorní testy. Magnetické impulsy způsobují změny ve všech tekutinách, organických a neorganických hmotách. Pulsní magnetické pole je přirozené. Magnetické pulsy dokážou přenášet informace a energie. Přenosem energie se zabýval Nikola Tesla. Magnetismus je energie, která je kolem nás. Moderní fyzika nedokáže popsat a vysvětlit, co je to Energie. Magnetický pulser MPG30 je malý, ale výkonný zdroj životní Energie.

První test nového pulseru

Vývoj magnetického pulseru byl dlouhý. Mnohem delší a náročnější byly zkoušky ve státní zkušebně. První zkušební kusy jsme poskytli pro nezávislé testy. Další testy budeme postupně zveřejňovat.

Upozornění: Magnetický pulsní generátor MPG30 není lékařské zařízení. Sledujete nové informace na našem webu, nebo v časopise WM magazín.

 2,616 total views,  2 views today