Generátor BG3 odbourává alkohol

Generátor BG3 odbourává alkohol

Testoval jsem účinky harmonických mikro-proudů funkce BG na objem alkoholu v tekutinách. K testu jsem použil multifunkční generátor BG3.

Účelem testu bylo změřit obsah alkoholu v tekutině před a po působení mikro-proudů BG. Testovaná tekutina byla víno. Na vinětě láhve je uveden obsah alkoholu 11 %. Pomocí kalibrovaného alkohol-metru jsem změřil skutečný objem alkoholu = 12 %. První poznatek testu je, že na vinětě láhve byl uveden chybný údaj.

Harmonické frekvence generátoru BG3

Do vína jsem ponořil dvě nerezové elektrody a spustil funkci BG. Po dobu 15 minut působily na tekutinu jemné mikro-proudy s bipolární frekvencí 7,87 Hz. Tato frekvence se nazývá Schumannova rezonance, která je příznivá pro vše živé na naší planetě. Co jsou Schumanovy rezonance?  →. Po 15 minutách působení harmonických BG mikro-proudů jsem naměřil obsah alkoholu 9,8 %.

Obsah alkoholu v testované tekutině se snížil o 2,4 %. Současně – při snížení alkoholu o 1 % dochází ke změně obsahu cukru v tekutině o 10 %. Z toho vyplývá, že již po 15 minutách dochází ke snížení obsahu cukru v tekutině o 20 %.

Krev je tekutina

Za tekutinu můžeme považovat také krev. Může generátor BG3 snížit hladinu krevního cukru? V dalším pokračování provedu test na obsah glukózy v krvi. Sám jsem zvědavý, jak to dopadne. Čtěte časopis WM magazín, kde budou zveřejněny výsledky nových testů. Nebo – máte možnost provádět podobné testy a srovnání, pokud již vlastníte multifunkční generátor BG3. A je vás již mnoho, tak napište. Děkuji.

Poděkování

Test probíhal v nejsevernějším vinném sklípku „sklípek pod křížovou vestou“ na jižní Moravě v Kvasicích, kde se již uskutečnilo mnoho setkání, degustací a odborných testů.

Oficiální stránky výrobce: www.becktechnology.cz
Oficiální stránky prodejce: http://wmmagazin.cz/eshop/domu/14-nizkofrekvencni-generator-bg3.html
FB stránky becktechnology.cz: https://www.facebook.com/becktechnology.cz

 

You may also like...

Napsat komentář